afshingm.ir سایت شخصی با موضوع طراحی وبسایت است که توسط اینجانب طراحی و توسعه پیدا کرده است. رویای همیشگی من انجام خدمت بود اما موقعیتی پیدا نمیشد تا زمانی که برنامه نویسی به زندگی ام وارد شد و راهی برای انجام خدمت به صورت مجازی را در اختیار من قرار داد و از آن زمان تا بحال استعداد و انگیزه من به طراحی صفحات وب و برنامه نویسی مرتبط با آن رشد کرده و در حال شکوفا شدن است. لذا این وبسایت یک راه ساده و بی آلایش و با هدف ایجاد ارتباط با تمام افرادی که نیاز به یک وبسایت را احساس می کنند و یک طراح و برنامه نویس قابل اعتماد نیاز دارند پایه ریزی شد.
اگر احساس می کنید که خدمتی از من بر می آید درنگ نکنید و با راه های ارتباطی ذکر شده در وبسایت با من در تماس باشید. و یا با پر کردن فرم صفحه تماس با ما و شرح کامل سفارش خود و ارسال فرم منتظر باشید تا در اسرع وقت با شما درباره چگونگی نحوه انجام سفارش تماس بگیرم.

بیوگرافی

افشین هستم متولد 1370 دانش آموخته رشته نرم افزار کامپیوتر و عاشق برنامه نویسی و علی الخصوص طراحی وبسایت با 10 سال سابقه دست و پا شکسته طراحی وبسایت و برنامه نویسی. در دوران خدمت راننده، مسئول اعزام گشت های انتظامی و مسئول بایگانی کلانتری بوده ام. بعد از خدمت بیکار، رانندگی در اسنپ، کار کردن در هتل به عنوان رسیپشنست، تایپیست و همکاری یکساله با یک شرکت خصوصی در زمینه تولید محتوای متنی فرهنگی و تولید محتوای کتاب های الکترونیکی. در حال حاضر بعنوان فریلنس طراحی وبسایت فعالیت می کنم.